O nás

15+ let zkušeností
100+ spokojených klientů
10+ let výhradního zastoupení POINDUS

Jsme společnost VEKOBS s.r.o. a na českém trhu působíme od roku 2004. Specializujeme se na výrobu, velkoobchodní prodej a servis dotykových monitorů, pokladních systémů, pokladen či průmyslových terminálů a tabletů. V našem portfoliu najdete i pokladní tiskárny a další příslušenství. Za dobu naší existence jsme získali důvěru mnoha českých i zahraničních zákazníků, mezi které patří velké nadnárodní firmy, státní instituce i drobní podnikatelé.

NEC V-Touch

Naše společnost vyrábí dotykové monitory NEC V-Touch a zajišťuje jejich velkoobchodní prodej a servis. Dotykový monitor umožňuje uživateli snadné ovládání počítače pomocí dotykové obrazovky, monitory mohou být snadno použity s většinou počítačových systémů. Standardně podporujeme Windows i Linux. Dotykové monitory V-Touch najdou využití jako pokladny, informační kiosky nebo ovládací panely v prostředí průmyslu.

Poindus

Jsme oficiálním dovozcem, distributorem a autorizovaným servisem produktů předního světového výrobce pokladních systémů POINDUS. U této taiwanské značky je kladen důraz zejména na vysokou kvalitu produktů a špičkový design. Pokladní terminály VariPOS lze použít ve všech prodejnách nebo restauracích, kde je potřeba vysoký výkon a spolehlivost. Pokladní terminály v hliníkovém těle dodáváme v několika barevných variantách, které jsou odolné vůči prachu a vodě (norma krytí IP66 na přední obrazovce). Terminály VariPPC se těší oblibě zejména v průmyslovém prostředí.

Umíme víc

V naší nabídce najdete i produkty dalších značek, mimo jiné pokladní tiskárny SEWOO. 

Při jednání se zákazníkem dbáme na individuální přístup a každému zajistíme kvalitní technickou podporu včetně rychlého servisu.